П’ятниця, 26 Квітня, 2024

Біля Нововолинська дорогу ремонтуватимуть будівельними відходами

На Волині керівники однієї з шахт та Поромівської громади домовилися покращити стан дороги, яка веде з Нововолинська до Бужанки. Раніше цю дорогу намагалися латати породою з шахти, однак це не допомогло, а стало тільки гірше.  Представник перевізника, який доставляє людей на роботу на шахту, навіть відмовляється їздити. А за справжній капітальний ремонт тут ніхто не береться. Далі на lutsk-future.

На дорогу хочуть висипати будівельний бій, який знаходиться на колишньому заводі у Нововолинську.

Двадцять третього листопада представники громади зустрілися із Віталієм Глачуком, представником шахти «Бужанська», повідомляє БУГ.

Благі наміри, як це часто буває, не увінчалися успіхом

Роман Франчук, депутат від громади, зазначив, що декілька років дорогу намагалися покращити, висипаючи в ями породу й попіл з котельні із шахти.

Однак благі наміри, як це часто буває, не увінчалися успіхом. За його словами, два роки тому представники громади збирали підписи для того, аби їм дали гроші на ремонт. З цими підписами зверталися у Волинську обласну державну адміністрацію, однак тоді справа не зрушилася з місця, і дорогу так і не відремонтували.

Як додав депутат, у минулому році відремонтували тільки сто квадратних метрів дороги, тож у шахті вирішили самостійно покращити стан дороги, але насипали породи занадто багато. Унаслідок цього збоку від ям утворювалися горби, а ями так і залишалися не засипаними. Тому вирішили більше так не латати.

За словами депутата, представники попередньої влади пообіцяли, що проведуть тендер і виділять два мільйони, аби здійснити ямковий ремонт.

Як розповів Віталій Глачук, директор шахти «Бужанська», представники  шахти хотіли виправити ситуацію, висипаючи породу в ями, однак не врахували такого розвитку подій. За його словами, дорога була настільки поганою, що перевізник, який доставляє людей в шахту, сказав, що припиняє перевезення працівників.

Як додав директор шахти, аби автобус і надалі міг перевозити людей, було вирішено засипати  ями шлаком, адже нічого більше для цього зробити не могли.

Щоб отримати асфальтний бій, треба дозвіл «Кроноспану»

Як зазначив депутат Роман Франчук, цього разу вирішили засипати ями не породою з шахти, а за допомогою асфальтного бою, який лежить на заводі СТО. На це потрібно дозвіл «Кроноспану». Таким методом зробили дорогу через поле.

Як додав депутат Роман Франчук, на те, щоб отримати асфальтний бій, треба дозвіл «Кроноспану», адже вони володіють цими відходами. Такий варіант покращення дороги з Нововолинська до села Бужанка є тимчасовим, але все ж краще, ніж нічого.

Представники громади та представники шахти домовилися, що від шахти виділять декілька літрів пального для грейдера. Також шахта виділить вантажівку, аби було чим привезти асфальтний бій із заводу. Волиняни вважають, що дорога, залатана асфальтним боєм, витримає більше, ніж дорога, засипана породою з шахти.

Дорога з Нововолинська до села Бужанка у зовсім плачевному стані: ями тут через кожен метр – десь більші, десь менші. Об’їхати їх уже геть неможливо. Ями утворилися і на узбіччі дороги, адже водії автомобілів шукали, як можна оминути ями на дорозі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.