П’ятниця, 21 Червня, 2024

Ігор Гузь розповів, які дороги відремонтують у цьому році

Народний депутат від політичної партії “За майбутнє” Ігор Гузь розповів про нові досягнення, щодо майбутнього ремонту доріг у Волинській області. Зокрема, політик відмітив три дороги, які будуть оновлені вже цього року. Більше про це розповість lutsk.future.

Вчора, 1 березня, на офіційній сторінці депутата Ігоря Гузя з’явилося відео, у якому чоловік ділиться планами, щодо дорожнього будівництва на 2021 рік. 

Як зазначено політиком, кожна дорога в окрузі (Нововолинськ+район, Володимир-Волинський+район та Любомльський район), яка має державне значення, будується та ремонтується коштом платників податків. Тому, Ігор Гузь наголосив, що зараз вкрай важливо якнайшвидше відремонтувати ці ділянки.

Депутат розповів, що за словами керівника “Укравтодору” Олександра Кубракова, у поточному році буде капітально відремонтована дорога Нововолинськ-Павлівка через Іваничі.

Також, політик розповів про дві ділянки дороги не державного, а місцевого значення, тому й фінансуватися повинні за місцевий бюджет:

  • до селища Благодатне (від самого знаку);
  • Нововолинськ-Будятич (від заправки “ОККО”). 

Ігор Гузь наголосив, що завдяки плідній співпраці з очільником Нововолинська Борисом Карпусом, нове покриття на цих ділянках буде, але поки ведуться інтенсивні пошуки джерел фінансування.

Зокрема, пан Гузь нагадав про анонсування Володимиром Зеленським ремонт автошляху з міста Володимир-Волинський до митного посту “Устилуг”. Нагадаємо, минулого року, під час візиту Президента України на Волинь, голова держави наголосив на тому, що ця ділянка буде відремонтована до ювілею з нагоди Дня Незалежності.

В кінці відеозвернення, Ігор Гузь розповів, що Верховна Рада планує виділити додаткове фінансування, тому він проводить переговори, щодо ремонту дороги Верба-Ковель через Турійськ або Верба-Любомль. Адже грошей у міському бюджеті на це не передбачено. 

Говорив політик й про необхідність завершення проєкту з освітлення та розмітки автошляху Володимир-Волинський-Верба.

Наприкінці, депутат поділився планами про оновлення вулиці Зимнівська у Володимир-Волинському та Шистівської об’їзної до траси “Луцьк-Володимир-Волинський”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.