Неділя, 16 Червня, 2024

Як виглядає нова дорога з Луцька до Піддубців

На Волині завершили ремонтувати дорогу з Луцька до села Піддубці, яка є частиною траси з Устилуга до Рівного. Ділянка має довжину шість кілометрів, пише “lutsk-future.com.ua

Про це стало відомо з повідомлення Служби автомобільних доріг Волині у фейсбуці. Підрядником виступило підприємство «Луцькавтодор-Сервіс».

Ліва частина дороги була відремонтована ще кілька років тому, а зараз відремонтували ще й правий проїзд.

Роботи з ремонту дороги почали у липні, а у листопаді вони прийшли до фіналу.

Як розповіли представники дорожньої служби, під час цього ремонту вдалося облаштувати тришарове дорожнє покриття. Воно включає в себе міцну п’ятнадцятисантиметрову основу та ще два шари з асфальтобетонної суміші, які разом становлять ще п’ятнадцять сантиметрів.

Підрядник, який проводив роботи з ремонту дороги, забезпечує п’ятирічну гарантію на цей відрізок дороги.

Окрім того, що  було оновлено проїзну частину, забезпечили також проведення заходів, які мають покращити дорожню інфраструктуру та підвищити рівень безпеки тих, хто бере участь у дорожньому русі.

Так, під час робіт було заасфальтовано виїзди з дворів на дорогу, оновлено перехідні смуги та облаштовано ще одну додаткову.

Під час ремонту дороги Луцьк-Піддубці встановлено біля дев’яти тисяч метрів огородження для бар’єру, встановили тридцять шість сигнальних стовпців, сто сімдесят чотири дорожні знаки. Також було нанесено дорожню розмітку, на цьому відрізку дороги робітники облаштували п’ять островів безпеки.

У селі Піддубці в ході ремонтних робіт заасфальтували понад чотири тисячі метрів пішохідної доріжки і майже триста метрів доріжок, викладених бруківкою, облаштували чотириста метрів місцевих проїздів, встановили сім нових зупинок, відремонтували одну вже існуючу та вимостили посадкові майданчики бруківкою.

У межах ремонтних робіт також було встановлено три тисячі метрів освітлення дороги, додали триста метрів до того освітлення, яке вже було, облаштували підсвітку трьох пішохідних переходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.