Середа, 19 Червня, 2024

“Велике будівництво” на автошляхах: які волинські дороги будуть ремонтувати?

Значна частина волинських доріг потребують капітального ремонту. Автошлях міжнародного значення М-19 “Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече” має ділянку дороги, яку потрібно оновити. Усе, що відомо про майбутній ремонт доріг Волині розповість lutsk-future.

Вчора, 16 березня, на офіційній сторінці служби автомобільних доріг у Волинській області у соціальній мережі The Facebook розповіли, що минулого року ділянка дороги, довжиною у 42 кілометри, була оновлена завдяки національній програмі “Велике будівництво”. Більша частина нового автошляху вже введена в експлуатацію.

На поточний 2021 рік капітальний ремонт продовжиться. Декілька ділянок оновлять від Ковеля до Переспи. Також, ремонтні роботи розпочнуться на відрізку автошляху “Доманове-Ковель” та від Підгайців до межі з Рівненською областю.

У березні вже розпочато оновлення дороги від Ковеля до Волі Любитівської: облаштовують узбіччя, відкоси, влаштовують поширення під перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені. А ось відрізок автошляху від Ковеля до Колодяжного фрезерують старе покриття.

Дорогу, яка пролягає між Свидниками та Переспою, продовжують ремонтувати. Її довжина складає сім кілометрів, а капітальний ремонт розпочали ще торік. Тоді, нанесли перший шар асфальту, тимчасову розмітку, досипали та спланували узбіччя. Цього року виконають роботи з нанесення другого й останнього шару асфальту. Зокрема, працівниками ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс” виконуються облаштування пішохідних доріг та встановлення бордюрів.

У службі повідомляють, що відрізок автошляху міжнародного значення М-19, на якому виконуються ремонтні роботи, може бути тимчасово обмежений для транспорту. Тому, рух організують у реверсному режимі однією зі смуг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.