Субота, 20 Липня, 2024

15 оновлених шкільних автобусів незабаром возитимуть учнів на Волині

На початку жовтня поточного року відбулося підписання договору стосовно постачання п’ятнадцяти шкільних автобусів «Богдан А22412», пише lutsk-future.

Поки що в «Богдан Моторс» вже приступили до виконання цього замовлення. Про це повідомили на сторінці заводу у соціальній мережі Фейсбук.

Зауважимо, що «Богдан Моторс» постійно працює над вдосконаленням зовнішнього вигляду та технічного оснащення транспорту. Так і цього разу – вперше саме для школярів Волині має змінитися дизайн шкільних автобусів «Богдан».

Усього за останніх чотири роки для волинських шкіл придбали більше сімдесяти школяриків цього виробництва. Вже незабаром автобусний парк отримає ще п’ятнадцять новеньких школяриків«Богдан».

Варто зауважити, що школярики від цього волинського виробника обладнані відповідно до всіх вітчизняних стандартів та вимог.

Також додамо, що вищезгаданий виробник автобусів сьогодні активно співпрацює з місцевою влади, а все для того, щоб забезпечити однакові умови доступу для здобуття якісної освіти усіх школярів. Луцькі автобуси -школярики в цьому році, наприклад, було закуплено і для маленьких школярів Тернопільщини.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.