П’ятниця, 13 Вересня, 2024

Коворкінги та інші місця у Луцьку, де можна працювати

Коворкінг-центри мають попит у великих містах серед фрилансерів. Особливо у часи відключення електроенергії, коли потрібно терміново працювати. Коворкінг — це офісний простір, який облаштований всім необхідним для комфортної роботи людей з різними інтересами та професіями. Відвідувачі центрів платять за місце та мають право на користування меблями та інтернетом. З них не вимагають дрес-код й дотримуватися правил, встановлених в офісах, пише сайт lutsk-future.com.ua. Атмосфера допомагає налаштуватися на роботу, адже має менше чинників, що відволікають, як це в домашніх умовах. Коворкінги мають такі переваги:

  1. Невелику ціну оренди робочого місця.
  2. Приємну атмосферу, яка налаштовує на продуктивну роботу.
  3. Обмін досвідом з іншими професіоналами.

Для кожної сфери діяльності коворкінги будуть різними, адже офісна робота, творчість, хенд-мейд та простір для дітей значно відрізняються за стилем оформлення та призначенням. У Луцьку є місця, де можна комфортно працювати у різних напрямках, але розглянемо варіанти для айтівців, фрилансерів та віддалених офісних працівників. 

Коли у Луцьку почались відключення електроенергії, попит на коворкінги значно зріс. Люди шукали місця для роботи, де було світло, інтернет та зручний стіл. У коворкінгу можна не тільки працювати одному, а й зібратися командою, щоб змінити офісну атмосферу, провести тренінги та розв’язати робочі питання.

The Офіс

Розташований коворкінг на вулиці Степана Бандери, 6. Це гарне місце для проведення майстер-класів, спічів, тренінгів, лекцій та акустичних вечорів. Стильні меблі, дизайнерський інтер’єр та швидкий інтернет — все, що потрібно для плідної роботи. Гостям пропонується ароматна кава, свіжі фрукти та випічка.

Родзинкою закладу є велика зала, у якій можна розмістити до 25 людей, зручне місце для спікера та можливість використати додаткову техніку. Обізнаний адміністратор допоможе підготувати залу для заходу та відповість на всі запитання.

Коворкінг працює з понеділка по п’ятницю. Є можливість орендувати місце для роботи від однієї години до повного дня. Також можна придбати абонемент на місяць.

Spilka Space

Коворкінг розташований на вулиці Грушевського, 2, у розважальному Центрі “Промінь” на четвертому поверсі. Це креативне рішення трьох друзів, які разом навчалися у школі та поїхали працювати до Києва. Після повернення до рідного Луцька Саша, Вова й Паша вирішили створити новий простір для роботи та спілкування.

У коворкінгу гарно облаштовані робочі місця та продумана тераса, на якій можна спілкуватися, випити каву та принести їжу з фудкорту. Родзинкою “Спілки” є кімната для переговорів, де можна провести конференцію та онлайн-зустрічі.

У коворкінгу є:

  • 80 посадкових місць;
  • аудіоапаратура;
  • проєктори та мікрофони;
  • послуги харчування від сусідніх закладів з фудкорту.

У коворкінгу відвідувачів залюбки чекають у будні, а на вихідних зазвичай проходять зустрічі. Також є можливість орендувати залу під якісь події. Відвідувачі можуть оплатити місце за годину, а також придбати вечірній, денний або місячний абонемент, що зручно для планування робочого дня.

Ribas Rooms

Готель розташований на вулиці Гаврилюка, 3-а, та пропонує залу коворкінгу для ділових зустрічей чи роботи. Це гарна можливість не тільки працювати, але й змінити звичну атмосферу. Сучасні рішення інтер’єру в поєднанні зі старовинним замком за вікном й іншими архітектурами Старого міста дозволять подивитися на звичну роботу з іншого ракурсу.

Коворкінг працює щоденно з 7:30 до комендантської години. Вартість оренди — це фіксована сума на день, яка не залежить від кількості проведеного часу в залі. Гостям також пропонується посмакувати кавою, чаєм та замовити обід.

Інші місця Луцька для офісної роботи

Фрилансери та айтівці часто працюють у кав’ярнях, де є зручний столик, розетка для ноутбука, швидкісний інтернет та гарна атмосфера. Потрібно враховувати, що кав’ярні отримують прибуток від продажу напоїв та їжі, тому не варто за одну чашку кави сидіти кілька годин у закладі. Ніхто з персоналу нічого не скаже, але це може виглядати неетично. Однак у Луцьку є кав’ярні, які люблять віддалених співробітників. Вони обладнані всім необхідним для продуктивної роботи.

  1. Happy Bakery Bistro. Кав’ярня розташована на вул. Лесі Українки, 61. Кава, круасани, смачні сніданки, швидкісний інтернет та безперебійне постачання електрики приваблюють віддалених співробітників. Для проведення зустрічей у закладі є два зали.
  2. Кафе Marmelad, що розташоване на вул. Лесі Українки, 23. Це гарне поєднання роботи з відпочинком. Зала невелика, але затишна. Біля кожного столика розташована розетка, що дозволяє знайти місце навіть при великій кількості гостей у закладі. Смачні десерти, ароматна кава та приємна музика налаштовують на роботу.
  3. Мережа кав’ярень Good Morning, що розташовані у ЖК “Яровиця”, на вул. Кравчука, 28, вул. Київський майдан, 1, та вул. Чехова, 2. Це один з улюблених закладів лучан. Затишна атмосфера, зручні зали для проведення зустрічей, які прикрасить ароматна кава та смачна випічка.
  4. Кав’ярня “Капучіно”, що розташована на вул. Лесі Українки, 54. Затишна атмосфера, тиха музика та смаколики власного виробництва приваблюють для відпочинку, але варто тільки завантажити ноутбук, як процес занурення у роботу відбувається поступово та продуктивно.

Далеко не всі кав’ярні у Луцьку призначені для роботи за ноутбуком. Працювати у закладі буде незручно, якщо у ньому:

  • небагато столиків;
  • занадто м’які дивани та високі столи;
  • відсутні розетки;
  • велика кількість відвідувачів.

Часто гості з ноутбуками вибирають затишний куточок у кав’ярні, щоб бути непомітними для інших відвідувачів та щоб їм ніхто не заважав працювати.

Чому закрились коворкінги Луцька і чи є перспектива

Раніше у Луцьку працювали інші коворкінги: Kawork, Innerspace, Ventures, Коворкінг Змін та Passage Interdit. У деяких з них здаються приміщення в оренду. Роботу цих закладів варто розділити на два періоди: до повномасштабного вторгнення Росії та після. Не всі коворкінги відновили свою роботу після 23 лютого 2022 року, а більшість з них закрились ще далеко до цієї дати. Причин цьому є кілька.

  1. Луцьк — це компактне місто, де люди звикли працювати в офісах. Для більшості містян коворкінги були новим місцем, в якому вони не бачили потреби.
  2. Лучани не звикли платити за робоче місце, адже роботу можна зробити в офісі чи вдома. Багато містян замість коворкінгів вибирають кав’ярні, де оплата йде не за зручності, а за напої та їжу.
  3. Власники коворкінгів зустрілись з проблемою оренди приміщення. Мало тільки винайняти офіс та облаштувати його всім необхідним. Потрібно залучити якомога більше гостей, щоб покрити оренду та отримувати прибуток. Зважаючи на те, що містяни не звикли платити за робоче місце, у коворкінгах не встановлюється висока ціна. Це не приверне відвідувачів.

Ситуація у Луцьку кардинально змінилась після 24 лютого 2022 року, коли до міста приїхали айтівці та віддалені працівники з інших регіонів України. Після регулярного відключення електроенергії є надія, що попит на коворкінги зростатиме. Адже в них є все необхідне для продуктивної роботи та світло від генератора. Тільки потрібно дати більше реклами, а також привчити лучан й гостей міста відвідувати такі заклади та платити за робоче місце.

Список джерел:

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.