П’ятниця, 21 Червня, 2024

До уваги волинян: чи скасують рух транспорту під час локдауну

Українці чекають часу, коли оголосять терміни локдауну. Він передбачатиме жорсткі обмеження, однак поки що немає офіційної інформації, коли саме введуть ці обмеження і які вони будуть. Далі на lutsk-future.

Однак Владислав Криклій, міністр інфраструктури, вже зазначив, чи будуть відміняти курсування транспорту, пише ТСН.

За повідомленням міністра, рух транспорту не збираються скасовувати. Як додав Владислав Криклій, дивляться на досвід інших країн. Так, навіть там, де вводили чимало обмежень у різних сферах громадського життя, транспорт не обмежували. Його рух важливий в економічному плані, інакше складно підтримувати ділову активність. Міністр додав, що буде вимагати, аби рух транспорту не обмежували.

За словами міністра, усі види транспорту – міський, внутрішньообласний, міжміський та залізниця – будуть функціонувати. Перельоти всередині країни також не будуть обмежувати, однак не відома ще ситуація з міжнародним авіасполученням, будуть дивитися на ситуацію з коронавірусом в інших країнах.

Люди будуть користуватися транспортом переважно з потреб роботи. Частина не буде їздити, адже в час карантину не потрібно буде їхати на роботу, в торговий центр і на розваги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.