Середа, 24 Квітня, 2024

Резервне джерело живлення: навіщо воно потрібне?

Ні для кого не секрет, для того щоб електричні прилади і освітлення в приміщенні працювали без перебоїв – потрібен постійний джерело живлення. Але бувають моменти, коли через технічні неполадки або в зв’язку з аварійною ситуацією електроенергія не подається в будинки/офісна будівля/лікарню. І якщо в житловому приміщенні ще можна перечекати кілька годин без світла (не завжди звичайно), то на виробництві, в лікарнях та інших схожих приміщеннях без електрики навіть хвилини можуть стати фатальними. Для того щоб такого не сталося ні вдома, ні в інших будівлях, можна відвідати магазин радіодеталей в києві і купити перетворювач напруги. У цій статті ви дізнаєтеся все про цей пристрій. 

Які види? 

Резервні джерела живлення – вкрай важливий апарат. Вони виробляють електроенергію тоді, коли немає електрики. Це можуть бути як звичайні перетворювачі, так і генератори. 

Для того щоб придбати правильне пристрій резервної електроенергії, потрібно розуміти їх різновид: 

  • ручний перетворювач – найпоширеніший вид резервного джерела живлення, який можна брати з собою в дорогу або на природу, а також забезпечити безперебійне опалення в будинку; 
  • автоматичний перетворювач – такі джерела резервного живлення працюють без людського втручання, тобто вам досить апарат підключити і він буде самостійно контролювати напругу, забезпечувати потік електрики.

Характеристики перетворювачів 

до речі, не завжди проблемні потоки електрики відбуваються через перебої в постачанні електроенергії.Перш ніж підключати резервне джерело, перевірте наявність струму – це можна зробити приладом під назвою “струмові кліщі”. 

Якщо ж з цим все добре, тоді вибираємо перетворювач напруги по характеристикам. Варто відзначити кілька основних: 

  1. Потужність обладнання – показник, який характеризує кількість навантаження на резервне джерело. Головне, щоб ви розуміли – харчування не виробляється перетворювачем. Вся енергія, яка поставляється в приміщення або до необхідного обладнання, накопичена в обмеженій кількості в апараті. Тому, якщо вам потрібна максимальна кількість харчування або джерел, що підключаються до резервного генератора, багато – придбайте додатково акумулятор; 
  2. Входи – для того щоб резервне джерело перетворив харчування в звичні для нас 220 В, його потрібно забезпечити входять напругою. Для невеликих і середніх (по потужності) перетворювачів досить 12 В на вході, для інверторних – 24 В. Батареї при цьому повинні бути рівномірно підключені і послідовно; 
  3. Виходи – якщо на вході напруга різний, то на виході завжди має бути 220 В. Різниця лише в тому, що виходить сигнал може бути в різній формі. В ідеалі – форма повинна відповідати правильному синусоїду. 

Щоб купити перетворювач напруги – зверніться в інтернет-магазин Electronoff. Тут зібрані якісні резервні джерела живлення, з різними характеристиками і за приємними цінами. Для лучан є доставка і оплата при отриманні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.