П’ятниця, 21 Червня, 2024

Луцьк залишиться без маршруток?

Невдовзі, Луцьк може стати повністю вільним від маршруток. Так планують зробити у рамках реалізації нового проєкту щодо інфраструктури обласного центру. Більш детально розповість lutsk-future з посиланням на “Волинь. Правда”.

У понеділок, 1 лютого, відбулася позачергова сесія Луцької міської ради. Серед низки важливих питань, депутатами “підіймалася” проблема транспорту у місті. Відтак, усе майно, яке набули під час реалізації проєкту “Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька” буде передане. 

Декілька тролейбусів віддадуть на баланс комунального підприємства “Луцьке підприємство електротранспорту”. 

Міський голова, Ігор Поліщук, зазначив, що обласний центр Волині має усі шанси у реалізації проєкту “Місто без маршруток”. Тому, цей транспорт поступово замінюється на більш вдалий варіант – тролейбуси. За словами мера Луцька, саме тролейбуси є більш зручними та комфортними для містян.

Вже цього місяця місто отримає декілька новеньких тролейбусів й очікують на поповнення автопарку ще на тридцять одиниць.

Зокрема, Алла Надточій поцікавилася, який транспорт возитиме лучан у ту частину міста, де тролейбуси не в змозі дістатися. Пан Поліщук запевнив, що місцевими перевізниками оновлюються автобуси, тому проблем з цим не буде.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.