Неділя, 21 Липня, 2024

До квітня наступного року в Луцьку з’являться 20 великих комфортних автобусів

Луцьк продовжує розвивати громадський транспорт, розповідає сайт lutsk-future. Так, нещодавно на маршрути виїхали новенькі тролейбуси, кількість яких має збільшуватися з часом, а ще днями стало відомо про те, що до квітня наступного року в нашому місті має з’явитися два десятки комфортних автобусів.

За повідомленням міського голови Ігоря Поліщука на його сторінці у Facebook, перших два таких автобуси виїхали на маршрути з першим днем зими.

Ці автобуси до Луцька імпортують з Європи. Автобуси MAN великі і комфортні, тут – вісім десятків місць для пасажирів, з яких сорок два місця призначені для сидіння; також в цих автобусах є місця для людей з інвалідністю.

Завдання цих новеньких автобусів – замінити майже п’ять десятків стареньких “Богданів”, які зараз курсують в нашому місті.

За словами міського голови Луцька, в теперішній нелегкий час, коли транспорту гостро бракує, кожна одиниця транспорту – “на вагу золота”.

Нагадуємо, в квітні цього року Луцька міська рада та компанія “Богдан Моторс” уклала договір на поставку майже тридцяти одиниць новеньких низькопідлогових тролейбусів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.