П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцьку збудують нову тролейбусну лінію за 155 тисяч євро

Ігор Поліщук, міський очільник Луцька, підписав з Європейським інвестиційним банком у Міністерстві інфраструктури України грантову угоду. Відповідно до неї, Луцьк отрУ Луцьку збудують нову тролейбусну лінію за 155 тисяч євро має 155 тисяч євро у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», пише lutsk-future.com.ua.

На ці кошти місто побудує нову тролейбусну лінію, яка становитиме більше двох кілометрів, та складатиметься з п’ятдесяти залізобетонних опор. Також у Луцьку облаштують три нові тролейбусні зупинки.

Коли Луцьк отримає нові тролейбуси?

Окрім нової тролейбусної лінії, Луцьк отримає сімнадцять нових тролейбусів. У місто вони потраплять до березня 2022 року.

Про це повідомили під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності.

Заступниця міського голови Луцька Ірина Чебелюк розповіла, що місто до березня отримає 17 сучасних тролейбусів, а зараз мер міста активно займається тим, аби встановити нову тролейбусну лінію, яка сполучатиме вулицю Львівську з «Новим ринком».

Ірина Чебелюк наголосила на тому, що програма просування екологічного транспорту в Луцьку буде підтримуватися і в майбутньому. 

Проте до сих пір міська рада Луцька не може порозумітися з управлінням транспорту обласної державної адміністрації. Сподіваємось, що вже у березні наступного року Луцьком курсуватимуть нові тролейбуси.

Нагадаємо, що цього року в місті відбувся ребрендинг старих тролейбусів. Від цього часу містом курсують оновлені транспортні засоби, які відрізняються зручністю та високим рівнем комфорту. Окрім цього, оновлено і зупинки громадського транспорту. У майбутньому заплановано оновити всі зупинки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.