Неділя, 16 Червня, 2024

Гроші за проїзд пільговикам Підгайцівської ОТГ повертатимуть: громада запровадила нову схему

Жителі Підгайцівської ОТГ, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, з лютого їздять за новою власною схемою. Більше про це розповість lutsk-future, посилаючись на 12 канал.

Вже місяць пільговики Підгайцівської об’єднаної територіальної громади користуються громадським транспортом по-новому. Жителі оплачують проїзд, водій видає їм спеціальний папірець за яким сільська рада повертає витрачені кошти.

Ольга Литвинчук, героїня сюжету каналу, має пільгу через інвалідність другої групи. Жінка розповіла, як раніше водію достатньо було пред’явити посвідчення аби їхати безкоштовно. Проте зараз, керманич маршрутного автобусу просить оплачувати проїзд у повному обсязі. Далі, пасажирка отримала папірець, який потім повинна віддати до сільської ради. Пані Ольгу запевнили, що з цим папірцем їй повернуть витрачені кошти.

Журналісти 12 каналу звернулися до голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка та запропонували відмічати печатками факт оплати, аби так званий пільговий квиток не змогли підробити. Пан Семенюк сказав, що печатки будуть.

Працівниця відділу соціального захисту Підгайцівської громади Катерина Голубович пояснила, що для грошової компенсації необхідно пред’явити не лише папірець від водія, а й проїздний квиток на якому обов’язково має бути вказана вартість. На жаль, пані Ольга не знала про це, тому повернути витрачені кошти їй не вдасться.

У сільській раді розповіли, що таку схему компенсації запровадили першими у Волинській області. На разі, вона не допрацьована, але пообіцяли якнайшвидше виправити усі помилки й повідомити жителів-пільговиків про необхідність отримати від водія проїздний квиток. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.