Неділя, 16 Червня, 2024

У Луцьку збільшили кількість громадського транспорту через карантин

Коронавірусний карантин тісно вписався у наше повсякденне життя. У зв’язку з цим ввели чимало обмежень, які впливають на нас кожен день. Так, через карантин ускладнилося пересування громадським транспортом. У Луцьку ледве не стався транспортний колапс, адже згідно з правилами у маршрутку або тролейбус можуть заходити тільки така кількість пасажирів, які можуть сидіти, пише “lutsk-future.com.ua“.

Лучани склали петицію щодо ситуації, як склалася на одному з маршрутів. Маршрутка їздить тільки раз у сорок хвилин, а люди мусять їхати на роботу. Тож пасажирів зайшло більше, ніж було сидячих місць. На власника маршрутного таксі та водія склали протокол і виписали штраф, сума якого – більше п’ятдесяти тисяч гривень. Тож лучани вимагають, аби влада міста виправила ситуацію з недостатньою кількістю громадського транспорту.

У Луцькій міській раді вирішили відповісти на петицію. Представники  влади зазначають, що з вересня і так збільшили кількість транспорту, який курсує містом. Окрім того, відновили один із маршрутів на п’ять автобусів – номер дев’ятнадцять. Влада пообіцяла, що з тридцятого листопада курсуватимуть два додаткові автобуси на сорок одне місце для сидіння. Ці автобуси пристосувати для перевезення людей з інвалідністю.

У Луцькій міській раді зазначають, що продовжуватимуть збільшувати кількість громадського транспорту. Наступного року очікують, що введуть у роботу двадцять сім тролейбусів, які також пристосовані до перевезення людей з інвалідністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.