Неділя, 16 Червня, 2024

У Луцьку відремонтують частину Ковельської

Обіцяють нові тротуари, ремонт розв’язки та облаштування сучасних зупинок: у Луцьку планують капітально відремонтувати ділянку, яка розташована від Набережної до Глушець, пише lutsk-future.com.ua.

Про це повідомило ІА Волинські новини.

Департамент житлово-комунальнооо господарства Луцької міської ради нещодавно оголосив новий тендер, відповідно до якого будуть виготовляти всю необхідну документацію, щоб реалізувати капітальний ремонт на вулиці Ковельській. Зокрема це стосується ділянки від вулиці Набережної до Глушець.

Новий проєкт передбачає ремонт ділянки, який включатиме оновлення асфальтобетонного покриття, розбирання бортових каменів, реконструкція профілів відповідно до державних будівельних вимог, встановлення відведення для дощових вод, розробка дорожнього одягу, а також детальна розробка та встановлення з’їздів і водовідведення на них.

Окрім цього, реконструкція Ковельської передбачатиме і влаштування нових тротуарів уже з обох сторін, ремонт лінійної розв’язки та підземних мереж. За потреби буде замінено горловини колодязів або самі колодязі. Також на Ковельській планують облаштувати горизонтальну дорожню розмітку з холодного пластику, встановити нові дорожні знаки, облаштувати сучасні зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи з підвищеною видимістю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.