П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцьку облаштують новий сучасний сквер

Біля історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки в Луцьку планують облаштувати новий сквер. Про це на свій сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив міський голова Ігор Поліщук, пише lutsk-future.com.ua.

Він повідомив, що оновлять і той сквер, який вже існує на території історичного факультету.

Ігор Поліщук розповів, що територію перед історичним факультетом Волинського національного університету імені Лесі Українки оновлять та облаштують освітлення, озеленять та встановлять вуличні меблі. Автором проєкту буде Юлія Рогожина. Новий сквер біля факультету буде чудовим місцем для прогулянки та відпочинку.

За приміщенням історичного факультету ВНУ оновлять територію за проєктом майстерні Ariva Urban.

Нагадаємо, що окрім нового скверу в Луцьку замість старих павільйонів встановлять «розумні» зупинки громадського транспорту. Також на центральному проспекті Волі цьогоріч демонтують усі торгові точки. 

Усі старі торгові павільйони знесуть, аби покращити естетичний вигляд проспекту. Ігор Поліщук розповів, що раніше через різноманітні схеми на більшості торгових точок було оформлено право власності.

У Луцькій раді займаються пошуками шляхів вирішення цієї проблеми, щоб знести згадані об’єкти законним чином.

Проєкт реконструкції проспекту Волі передбачає встановлення «розумних» зупинок громадського транспорту з електронним таблом, зручними лавками і захистом від несприятливих погодних умов.

Нагадаємо, що в центрі міста було знесено більшість рекламних бордів, які також псують естетичний вигляд міста. За словами Ігоря Поліщука, таке рішення дозволить «очистити» Луцьк та збільшити його туристичну привабливість.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.