Неділя, 16 Червня, 2024

Трасу на Волині зроблять приватною

В Україні хочуть зробити приватними шість ділянок доріг, серед переліку є і дорога на Волині: траса з Ягодина до Луцька через Ковель. Далі на lutsk-future.

Державно-приватне партнерство хочуть реалізувати на 6-ти ділянках доріг, їх представили потенційним інвесторам, повідомляє у телеграмі міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, ці шість доріг відібрали серед інших, їх представили трьомстам десятьом учасникам із різних країн.

Також до переліку доріг, які хочуть зробити приватним, увійшли дороги з Харкова до Запоріжжя, з Борисполя до Полтави, з Херсона до Миколаєва, з Києва до Рівного, з Дніпра до Миколаєва.

Як зазначає міністр, ці траси сполучають десять українських областей, тож їхні жителі побачать покращення того, що стосується доріг.

За словами Владислава Криклія, у цьому проекті йдеться не про платню за дороги. Держава знаходить інвестора, який дає кошти на будівництво доріг, а після результату інвестору повертають частинами вкладені гроші. Це своєрідна розстрочка.

Як додав міністр, за умовами договорів, у подальшому інвестори мають утримувати дороги ще двадцять-двадцять п’ять років. Перші дороги, які візьмуть участь у цьому проекті, відбирали так, аби більша кількість українців відчула його результати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.