П’ятниця, 1 Березня, 2024

Скільки коштує встановлення газової колонки

Газова колонка надійний, перевірений часом нагрівач для гарячого постачання в домі. Хоча зараз існують альтернативні прилади для підігріву води – бойлери чи проточні електронагрівачі, проте колонка має ряд переваг, які дозволяють їй залишатися популярним, а для деяких будинків, єдиним варіантом нагрівання. Для встановлення газової колонки потрібен спеціаліст і дозвіл від газової служби. Для термінового виклику майстра можна звернутися на сайт Мастер 911.

Звичайно встановлення такого нагрівача можна провести самостійно, якщо є потрібні знання та досвід. Оскільки прилад працює з газовою системою, від правильності монтажу може залежати не лише його справна робота, а й безпека, ваша і ваших сусідів. 

Від чого залежить ціна встановлення нагрівача

Вартість монтажу залежить від цінової політики компанії і в загальному є фіксованою для стандартного монтажу. В такому випадку майстер повинен перевірити тягу в вентиляційному каналі, встановити прилад, підключити колонку до водопроводу та газопроводу, з’єднати колонку з димоходом, перевірити прилад в роботі. Якщо ж роботи передбачають надання нестандартних послуг, то ціна буде змінюватися, в залежност від виду необхідних робіт. Остаточну ціну спеціаліст може сказати після консультації, але обов’язково до початку робіт. Так ви зможете оцінити витрати заздалегідь і прийняти рішення. Викликаючи майстра для встановлення, поцікавтеся наявністю в нього допуску на проведення газових робіт. Так ви будете впевнені в кваліфікації спеціаліста та в якості наданих послуг. Детальнішу інформацію про вартість можна знайти на сайті Мастер911.

Переваги та недоліки газової колонки

Якщо ви лише плануєте забезпечити в домі автономне водонагрівання і не знаєте, який вид нагрівача обрати, зважте переваги та недоліки газової колонки, щоб прийняти рішення.

До переваг можна віднести такі особливості:

  • нагріває необхідний об’єм води, тож енегргія не витрачається на нагрівання та підтримання температури великого баку з водою, як у випадку з бойлером
  • гаряча вода поступає в кран одразу після ввімкнення приладу
  • сучасні прилади зручні в користуванні, деякі моделі вмикаються автоматично при ввімкненні води, для інших керування здійснюється кнопкою
  • може нагрівати воду в місцях, де підключення до мережі потужних електроприладів неможливе, наприклад, на дачі

Недоліки зумовлені принципом її роботи:

  • необхідність отримання дозволу на встановлення газової колонки
  • потреба в під’єднанні до димоходу
  • обмеження на вибір місця монтажу. Колонку необхідно встановлювати лише в нежитловому приміщенні: кухні, котельні, технічному приміщенні. Потрібно, щоб воно мало відповідні розміри, зовнішню стіну та вікно. Тож монтаж у ванній чи кімнатах неможливий

Вартість нагрівачів залежить від додаткових функціональних властивостей приладу та від популярності бренду. Продукція відомих виробників матиме продуманий дизайн, привабливий вигляд і зручніші елементи керування приладом. Проте при обмеженому бюджеті можна купувати менш дорогі варіанти, так як принцип роботи приладу залишається незмінним.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.