П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцькому ЦНАПі появилися нові послуги

З початку 2021 року у Центрі надання адміністративних послуг міста Луцька появилися нові послуги, які не лише спрямовані на розвиток сучасних технологій, але й забезпечують комфорт усім жителям міста. Далі на lutsk-future.

Про це розповіла директорка ЦНАПу міської ради Луцька Лариса Карп‘як.

За її словами в ЦНАПі вже запущено мобільний додаток за допомогою якого кожен бажаючий може зареєстровуватись в електронній черзі. Крім цього, у додатку можна вибрати дату та час, який буде зручним для відвідання закладу саме користувачу послуг. Статус у черзі ви можете дізнатися завдяки сповіщенням, а при потребі ви можете видалити запис у черзі. Така можливість замовляти послуги ЦНАПу онлайн значно економить як і час, так і інші ресурси лучан.

Крім цього, в Луцькому ЦНАПі тепер можна замовити доставку документацій прямо додому за допомогою кур’єра та за рахунок отримувача.

Оплатити доставку потрібно лише пвсля отримання, її вартість становитиме більше сорока гривень, у залежності від ваги замовлення.

Це дуже зручно та комфортно для жителів місць, віддалених від міста. Тепер не потрібно витрачати безліч часу на доїзд, очікування в чергах. Варто лише оформити ваше замовлення та дочекатися кур’єра. Такі зміни Луцького ЦНАПу є не останніми, в майбутньому слід очікувати ще більше оновлень та вдосконалень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.