П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцьку на Липинського знесли незаконну огорожу

Огорожу на Липинського, 1, яка спричинила немало труднощів, скандалів та суперечок, демонтували, пише lutsk-future.com.ua.

На початку 2022 року в Луцьку на вулиці Липинського, 1 зачинили на замок прохід, яким щодня користувалися лучани для скорочення шляху. Проте 17 січня поточного року виконавчий комітет Луцької ради ухвалив рішення, відповідно до якого паркан демонтували.

Незаконна огорожа відразу викликала бурю суперечок та сварок у жителів будинку, оскільки вона ускладнювала прохід жителів 55-го району до зупинки громадського транспорту, торгового центру «Порт Сіті», дитячих садочків та шкіл.

Нагадаємо, що 11 січня мешканці 55-го району в Луцьку протестували через загородження небезпечного проходу. ОСББ Липинського, 1 обгородило територію навкруги будинку та встановило паркан із попередженням «Небезпечна зона». Це один із найпопулярніших проходів, яким користуються лучани. Мотивували закриття проходу тим, що з’явилася потреба убезпечити людей від падінь на снігу та бурульок. 

Люди декілька днів висловлювали обурення біля самого будинку. Як результат, огорожу знесли: мешканцям 55-го району вдалося переконати місцеву владу. 

Голова ОСББ Липинського, 1 говорить, що не буде та не хоче нести відповідальності за чужі життя. Тому просимо лучан бути обачними біля проходів, які можуть бути небезпечними у зимову пору.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.