П’ятниця, 1 Березня, 2024

Коли в Луцьку завершать ремонтувати вулицю Ківерцівську та проспект Соборності

Як заявив директор житлово-комунального господарства Луцької міської ради Микола Осіюк, ремонт доріг на вулиці Ківерцівській та проспекті Соборності скоро завершать. Приблизний термін – протягом двох тижнів. Далі на lutsk-future.

На цих вулицях завжди їздить чимало транспорту, тож, зважаючи на проведення реконструкцій, зараз там часто бувають затори. Про це інформує Суспільне.

Як планувалося раніше, ремонт вулиці Ківерцівської та проспекту Соборності мали закінчити до початку жовтня, однак, як повідомив Микола Осіюк, працівники підрядника ще повинні покласти шар асфальту до військового аеродрому.

За словами посадовця, ремонт ділянки на проспекті Соборності обійдеться місту в двадцять мільйонів, тоді як частина вулиці Ківерцівської майже вдвічі більше – сорок шість мільйонів. Підрядник дає гарантію на ремонт дороги на десять років.

Як розповів таксист Леонід Андрійчук, на цих вулицях – часті затори. Найдовші у години, коли лучани їдуть на роботу або з неї. За його словами, на проміжок шляху, який раніше проїжджав за кілька хвилин, тепер потрібно пів години.

На половині дороги проспекту Соборності вже поклали верхній шар асфальту.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.