Субота, 20 Липня, 2024

В Луцьку встановлюють ще одну «розумну зупинку»

У місті Луцьку розпочали роботу зі встановлення «розумної зупинки». Сучасну зупинку громадського транспорту ставлять на вулиці Ковельській. Попередню конструкцію демонтували на цьому місці ще минулого тижня, пише lutsk-future.

Сьогодні наразі робітники підготовлять територію, роблять усі необхідні заміри. Через деякий час там викопають яму та встановлять нову «розумну зупинку».

Як виглядатиме нова зупинка в Луцьку?

Зауважимо, що сучасні «розумні зупинки» матимуть вигляд скляних стін, облаштованих спеціальною прозорою бронеплівкою. У середині зупинок будуть розташовані дерев’яні лавки, а також електронне табло, яке відображатиме час прибуття громадського транспорту та маршрути. Крім цього, табло типу «Сіті-лайт» показуватиме всю необхідну інформацію на двосторонній панелі. Кожен очікувач матиме можливість підзарядити свій мобільний телефон завдяки панеля з USB-роз’ємами. Також «розумна зупинка» включатиме в себе табло-вказівник, сучасний комплект урн для сміття (зауважимо, що урни будуть роздільними для сортування відходів), камери відеоспостереження, сонячні панелі та внутрішнє освітлення.

Встановлення «розумних зупинок» у Луцьку сприятиме комфорту місцевих жителів та розвитку інфраструктури.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.