Субота, 20 Липня, 2024

У Луцьку знайшли єврейські надгробки у викопаному котловані

У Луцьку під час ремонтних робіт часто знаходять історично цінні речі. Так, нещодавно знайшли досі невідомі підземелля під вежею Чарторийських, де проводять зараз розкопки. Тож місто приховує ще багато невідомого у собі. lutsk-future.

Так, у Луцьку було знайдено єврейські надгробки, які називають мацевами. На них натрапили випадково – під час робіт на території підприємства, повідомляють на сторінці «Хесед Община» у мережі.

Як повідомляють у спільноті, на території підприємства копали котлован, де і знайшли надгробки. Представники єврейської спільноти вирушили на місце знахідки і вивезли декілька мацев. Також вони звернулися з проханням до керівників підприємства, на території якого знайшли надгробки, аби відкопали ті мацеви, які ще залишилися в котловані. 

Представники єврейської общини зазначили, що вірять у те, що їм вдасться дістати  з котловану решту надгробків і вивезти їх у місце, де зараз знаходяться інші єврейські мацеви Луцька.

Додамо, що Олександр Котис, очільник відділу культурної спадщини Луцька, повідомив, що єврейські надгробки виявили в котловані підприємства, який знаходиться на вулиці Ковельській, пише Перший.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.