П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцьку розбирають звичайні зупинки, на місці яких встановлять “розумні”

У Луцьку будуть облаштовувати розумні зупинки. Так, уже почали демонтувати старі звичайні зупинки, пише “lutsk-future.com.ua“.

Про реалізацію проекту повідомив Микола Осіюк – начальник департаменту житлово-комунального господарства, пише Конкурент

У Луцьку зносять дев’ять старих зупинок, на місці яких поставлять нові розумні зупинки. Їх купівлю проведуть за грантові гроші.

Як розповів Микола Осіюк, придбають п’ять великих зупинок та чотири малі. Вони складаються із скляних стін, які мають захисну прозору бронеплівку, дерев’яних лавок. Також мають електронне табло, де відображається час, коли транспорт приїжджає на зупинку, панель, де розміщені USB-роз’єми, за допомогою яких можна заряджати пристрої. Крім того, на зупинках будуть стояти сміттєві урни для різного типу сміття. Також зупинки забезпечать відеоспостереженням та внутрішнім освітленням.

Роботи по встановленню таких зупинок мали завершити ще до п’ятнадцятого листопада, але карантин через коронавірус вніс корективи у терміни. Однак представники комунальної служби зазначають, що збираються закінчити установку зупинок до кінця року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.