П’ятниця, 21 Червня, 2024

Для тих, хто оплачує проїзд готівкою, пропонують ввести спеціальний квиток

Сьогодні, 3 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. Під час нього, чиновниками міста було обговорено питання громадського транспорту, яке є болісним для усіх лучан. Детальніше про це розповість lutsk-future з посиланням на ІА “Волинь Post”.

Олександром Серватовичем, одним з членів виконавчого комітету, було запропоновано впровадити спеціальний квиток для тих лучан та гостей міста, які не користуються електронною системою оплати у громадському транспорті. Проте ціну на цей квиток планують збільшити вдвічі.

Начальником управління транспорту та зв’язку Володимиром Степановим було повідомлено про те, що зі сторони перевізників досі є порушення. Зокрема, водії маршрутних автобусів продовжують приймати готівку за оплату проїзду. Як зазначив пан Степанов, станом на початок лютого, 87 тисяч містян здійснили оплату електронним квитком, а станом на вчора, 2 березня – понад 109 тисяч пасажирів. Такий невеликий прогрес начальник управління транспорту пов’язує з тим, що інспектори “Луцького підприємства електротранспорту” віднедавна проводять ретельний контроль за проведенням валідації у маршрутках та тролейбусах обласного центру.

Також, Володимир Степанов наголосив, що не увесь зареєстрований транспорт курсує містом: лише 155 одиниць перевозить пасажирів, замість 162-165. Ще, за словами посадовця, водії деяких маршрутних автобусів не доїжджають до кінцевих зупинок, а в години пік (ранок та вечір) можуть взагалі не з’являтися на маршрут.

Міський голова теж наголосив на деяких проблемах з громадським транспортом. Як розповів Ігор Поліщук, в пріоритеті розвиток транспортного сполучення у Луцькій громаді та ремонт зношених. Для проведення ремонтних робіт вже виділені кошти.

Ще, пан Поліщук зауважив, що наразі планується придбання екологічного транспорту для мікрорайонів Луцька, де немає ліній електропередачі. 

Також, мер розповів про десять нових тролейбусів, які місто отримало нещодавно. До кінця літа, за словами Ігоря Поліщука, прибудуть ще дев’ятнадцять одиниць нового транспорту. Протягом двох років Луцьк отримає ще 30 одиниць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.