Субота, 20 Липня, 2024

У Луцьку з’являться чотири нові тролейбуси

Рамки проєкту «Міський громадський транспорт» дозволить місту Луцьку отримати чотири нові тролейбуси, які вийдуть вже цього тижня на вулиці міста. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів у соціальній мережі Facebook. Далі на lutsk-future.

Завдяки проєкту «Міський громадський транспорт», який запущено у рамках угоди уряду України з Європейським інвестиційним банком, відповідно до якого кредитні кошти буде залучено для розвитку транспорту. Цього тижня в Луцьку вийдуть на маршрут чотири нові тролейбуси. У загальному в місті буде ще двадцять дев’ять нових транспортних засобів. Зауважимо, що деякі з них вже курсують містом з минулорічного жовтня.

Сума, призначена для нових тролейбусів, становить двісті мільйонів євро. Усі ці кошти буде спрямовано на закупівлю нового рухомого складу міського громадського електротранспорту міст, що призведе до поліпшення та розвитку інфраструктури. Зокрема в Луцьку поява нового електротранспорту змінить ситуацію на краще.

Зауважимо, що цей проєкт буде реалізовано ще в таких містах України: у Києві, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Харкові, Сумах, Одесі, Запоріжжі та Миколаєві.

Якими маршрутами курсуватимуть нові тролейбуси

Нові тролейбуси у місті Луцьку курсуватимуть за маршрутами 12, 5, 2, 1. Виробниками транспорту є місцевий автозавод.

Нові тролейбуси матимуть тактй самий вигляд, як і ті, які Луцьк отримав у жовтні: червоно-білі кольори, ідентичне оснащення.

Нагадаємо, що ще з весни 2020 року в Луцьку була презентована програма міської ради «Луцьк без маршруток». З цієї пори у місті активно розпочали запроваджувати елетротранспорт. Зауважимо, що таке рішення матиме позитивний вплив як і на економічний стан міста, так і на довкілля, адже електротранспорт не становить такої загрози навколишньому середовищу, як звичайний.

Нагадаємо, окрім нових тролейбусів у Луцьку активно розбудовують сучасні розумні зупинки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.