Неділя, 16 Червня, 2024

Неподалік Луцька розпочинається будівництво нового ринку

Неподалік обласного центру розпочинається будівництво ринку на понад тридцять торгівельних павільйонів. Про це повідомляє “Перший”. Детальніше розповість lutsk.future.

Як стало відомо, незабаром у селі Княгининок (Луцька об’єднана територіальна громада) розпочне роботу новий ринок з торгівельними майданчиками та зоною для відпочинку. За проектом забудовника, ринок буде розташований на вулиці Соборна, яка є центральною. Поруч розташована школа, сільська рада, зупинка громадського транспорту. Також, по вулиці Соборна проходить міжнародна автомобільна траса Луцьк-Ковель-Доманове, тому, розташування нового ринку є досить вигідне.

Окрім торгівельних павільйонів, за задумом забудовника, облаштують місце для супермаркету, кафе або піцерії. А ось у середині нового торгівельного комплексу буде невелика зелена зона для відпочинку та дитячий ігровий майданчик.

Нагадаємо, нещодавно у Княгининку повністю відремонтували центральну вулицю. Дорога облаштована за європейським стандартом, встановлено сучасне освітлення та відеоспостереження.

Торгівельний павільйон можна придбати, до кінця поточного року взяти на виплату чи орендувати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.