П’ятниця, 21 Червня, 2024

Замість лежачого поліцейського: у Луцьку на Дубнівській встановлять світлофор

У єдиній системі місцевих петицій E-DEM 5 вересня зареєстрували петицію, в якій лучанин Кирило Холодюк просить облаштувати лежачий поліцейський на вулиці Дубнівській на ділянці від комунального підприємства «Луцькводоканал» до залізничного переїзду, розповідає “lutsk-future.com.ua“.

Свою вимогу автор петиції обґрунтовує тим, що на цій ділянці дороги є можливою швидка їзда транспорту, і тут автомобілі часто порушують встановлене обмеження до 50 кілометрів на годину. Як зазначає Кирило Холодюк, неподалік знаходиться ліцей і дитсадок, тож така ситуація може бути небезпечною.

Він також додає, що пішоходам доводиться довго стояти на нерегульованому переході, аби якийсь із автомобілів їх пропустив. Також на цій ділянці дороги часто трапляються аварії, збивають людей і тварин.

До 21 жовтня петицію підписали 100 людей. На таке колективне звернення відреагувала Луцька міська рада. У відповідь на звернення лучан зазначили, що вулиця Дубнівська є магістральною. На таких вулицях ДСТУ забороняє встановлювати такі елементи як лежачі поліцейські.

Однак прохання лучан не залишиться зовсім без уваги. Як заявили в міськраді, розробили план організації дорожнього руху в місці нерегульованого переходу на Дубнівській.

Виконавчий комітет Луцької міськради зазначив, що скасували по обидва боки вулиці зупинки «Правознавчий ліцей», біля переходу встановили знаки з обмеження швидкості до 30 кілометрів за годину, а на сесії міської ради виділили гроші на встановлення світлофора.

На замовлення департаменту житлово-комунального господарства виготовили документи на облаштування світлофора. Його будівництво почнеться після відкритих торгів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.