П’ятниця, 21 Червня, 2024

З Луцька до Ужгорода планують запустити потяг

Едгаром Токарем та Федором Шандором нещодавно було відправлене депутатське звернення, щодо відкриття нового залізничного сполучення між Закарпатською та Волинською областями. Детальніше про таку ініціативу розповість lutsk-future.

Як стало відомо, 9 квітня, депутатами Закарпатської облдержадміністрації від партії “Слуга народу” було ініційовано запуск потягу, який повинен з’єднати міста Луцьк та Ужгород, – повідомляє “Район. Мукачево”.

Згідно зі зверненням до Департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА, туристична галузь у цьому регіоні не до кінця розвинена саме через відсутність залізничного сполучення з Волинською областю. 

Дістатися до Ужгорода, на сьогодні, можна лише автобусом, але таке сполучення не покриває потребу пасажирів у перевезеннях між Волинню та Закарпаттям.

Пан Токар та пан Шандор впевнені, що велика частина туристів з Польщі чи Білорусі зможуть безперешкодно приїжджати до Ужгорода, якщо курсуватиме потяг з Луцька. За словами депутатів, таке залізничне сполучення забезпечить розвиток туризму на Закарпатті.

Зокрема, чиновники наголосили, що Національна транспортна стратегія передбачає забезпечення швидкісного та високошвидкісного залізничного перевезення до 2030 року між обласними центрами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.