Неділя, 16 Червня, 2024

На Волині знову курсуватиме потяг “Ковель-Заболоття”

На Волині знову запускають приміський потяг сполученням «Ковель-Заболоття». Він починає свій рух другого листопада. Про це інформує депутатка Заболоттівської селищної ради Ольга Головій, пише lutsk-future.com.ua.

За її словами, про повернення потяга їй повідомили представники Офісу президента.

 «Львівська залізниця призначила 4 потяги «Ковель-Заболоття-Ковель» з 02.11.2020», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, під час візиту президента Володимира Зеленського на Волинь депутатка Ольга Головій розповіла йому про відміну потяга і попросила залагодити це питання. Президент пообіцяв, що вирішить його.

За словами депутатки, потяг «Ковель-Заболоття» відмінили ще на початку карантину, мотивуючи це обмеженням розповсюдження вірусу. Згодом карантин послабили, і рух більшості потягів повернули. Однак приміський потяг все ще не розпочав своє курсування.

Як розповіла Ольга Головій, з приводу запуску потяга зверталися і до місцевих залізничників, і до «Укрзалізниці». Як відомо з відповіді, у Заболоттівської громади були борги за пільгові категорії пасажирів. Борги виплатили сповна, однак запуску потяга все ще не було. Згодом стало відомо, що «Укрзалізниця» провела дослідження, і виявилось, що потяг «Ковель-Заболоття» – дуже збитковий. Саме тому вирішили про припинення курсування цього потяга.

Під час візиту президента Зеленського на Волинь депутатка попросила про допомогу у вирішенні цього питання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.