Неділя, 21 Липня, 2024

Ще один: Волинь отримає новий аеропорт?

Керівництво Шацької громади у Волинській області отримало пропозицію від інвесторів, які пропонують побудувати невеликий аеропорт на території населеного пункту, пише lutsk-future.com.ua.

Про це повідомляють журналісти Район.Шацьк

За словами інвесторів, летовище планують розташувати на території Прип’ятського Старостинського округу, що знаходиться біля Шацького національного парку. Уже зроблено перші кроки для реалізації ідеї: на місці вже зарезервовано ділянку площею три гектари.

Майбутній аеропорт у Шацькій громаді буде призначений для чартерних рейсів. Нагадаємо, що чартерні рейси – це ті рейси, які здійснюються поза розкладом відповідно до чартерної умови між замовником та авіаперевізником. На відміну від звичайних регулярних рейсів, чартерні відбуваються з обмеженим відрізок часу виключно до найпопулярніших туристичних місць. Такі перельоти зазвичай організовують незалежно від сезону.

Чи дійсно Волинь отримає вже третій аеропорт? Відповісти на це питання та прогнозувати долю майбутнього летовища складно. Ймовірність реалізації такої ідеї оцінують у 25%.

У Волинській області будівництво чартерного аеропорту дасть поштовх стрімкому розвитку туристичної сфери та збільшить якість надання послуг. Для місцевих жителів відкриття нового летовища стане можливістю працевлаштуватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.