Неділя, 16 Червня, 2024

Як лучанам вибрати ротоватор та мульчери для міні навантажувачів?

Ротоватори та мульчери для міні навантажувачів є незамінним обладнанням, яке широко застосовують у різних сферах. Якщо ви плануєте придбати навісну спецтехніку, але не знаєте, як вибрати ротоватор та мульчер, рекомендуємо детальніше ознайомитися з особливостями техніки. У нашій статті ми детальніше розповімо про неї.

Що таке ротоватор? 

Ротоватор, або ґрунтова фреза являє собою спецобладнання, яке застосовують для дроблення каменю, деревини, чагарників або пнів. Ротоватор – вид навісного обладнання, який навішують на різні трактори, незалежно від марки та потужності. Робочим елементом ротоватор є металевий барабан із нерухомими молотками. Зазвичай ротоватор виготовляють із міцної сталі, яка дозволяє передрібнювати рідні матеріали. Найчастіше ротоватори застосовують у сільському та лісовому господарствах.

Основним завданням ґрунтової фрези є розчищення ґрунту від каменів чи дерев. Окрім цього, ротоватор є незамінним при знищенні занедбаних садів або асфальту. Також ротоватор використовують перед початком будівництва різних об’єктів. Ротоватор дещо відрізняється від мульчера, оскільки другий може функціонувати виключно на поверхні земля. Натомість ротоватор працює за рахунок заглиблення в ґрунт. Також ротоватори є більш складними по конструкції, що робить обладнання більш довговічним, ефективним та функціональним.

Якщо ви бажаєте придбати якісний ротоватор, важливо, насамперед звернути увагу на техніку від перевірених виробників. Обладнання від найкращих виробників, яке вже завоювало популярність серед користувачів, ви знайдете на сайті компанії «Пак-Трейд», яка пропонує величезний асортимент навісної техніки і не тільки.

Мульчер на міні навантажувач: особливості техніки 

Мульчер, у порівнянні з ротоватором, більше застосовують для валки та поверхневого подрібнення дерев або чагарників. Мульчер на міні навантажувач також називають лісовим подрібнювачем, оскільки його застосовують переважно в цій сфері.

Мульчер на міні навантажувач є навісним обладнанням, яке можна вішати на трактори, екскаватори тощо. Робочим елементом мульчера є важкий металевий ротор із рухомими молотками. Більшість моделей мульчерів мають спеціальну рамку-штовхач, яка забезпечує більш якісну переробку поверхні. Основним завдання мульчера є розчищення території від зайвої рослинності, однак обладнання застосовують також для виконання інших завдань:

  •  Розчищення поверхні під лініями електропередач.
  •  Підготовка території до будівництва.
  •  Створення смуг у лісових масивах.
  •   Розчищення ґрунту від пнів.
  •  Очищення полів.
  •  Переробка старих садів.
  •  Відновлення доріг.

Придбати мульчер на міні навантажувач можна всього лише за декілька кліків на сайті компанії «Пак-Трейд».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.