Неділя, 16 Червня, 2024

У приватні сектори Луцька та ОТГ хочуть провести каналізацію

Не дивлячись на розвиток міста, закупівлю нового екологічного транспорту та інше, у Луцьку ще є частина міста, яка проживає ніби без цивілізації. Приватні сектори обласного центру живуть без комунікацій, які вкрай необхідні для комфорту містян. Про проблеми цих районів розповість lutsk-future.

На платформі DEM, 10 грудня, з’явилася петиція про термінове впровадження програми каналізування у приватних секторах Луцька. Авторка документу, Наталія Грушка, зазначила, що мова йде про житлові сектори, які знаходяться:

  • по вулиці Дубнівська, Ковельська, Львівська;
  • мікрорайони Кічкарівка, Вересневе, Гуща та Вишків.

Також, у петиції зазначено про територіальні громади, які нещодавно приєднали до Луцька.

Пані Грушка наголосила, що жителі цих районів досі не можуть скористатися більшістю комунікацій. Немає якісних доріг, каналізації, водовідведення та освітлення. 

У тексті петиції повідомлено про те, як задовго до створення Луцької ОТГ місцева влада знала про ці проблеми у жителів приватних секторів. На той час, за їхніми підрахунками, понад 80% мешканців віддалених районів не мали проведений комунікацій. 

Зараз, Наталія Анатоліївна впевнена, що ситуація лише погіршилася через приєднані до Луцька села.

Питання проведення централізованого водопостачання та каналізацій гостро перетинається з екологічними проблемами. Адже усе, що потрапляє до вигрібних ям, згодом просочується у грунт. Зокрема, є місця перетину з дощовими зливовими мережами.

Догляд за вигрібними ямами (викачування) вартує чималих грошей (від тисячі гривень). Такі витрати доступні не всім, але проводити такі роботи вкрай необхідно. Тому, мешканці приватних секторів дуже обмежують себе та рідних у споживанні води.

Пані Грушка створила петицію аби депутати запровадили програму каналізування мікрорайонів. 

Кінцева дата збору підписів – 24 грудня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.