Неділя, 16 Червня, 2024

Для лучан можуть запровадити двоставковий тариф

На черговому засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради першочергово було розглянемо питання щодо встановлення постійних тарифів на теплоенергію та інші послуги, які надає ДКП «Луцьктепло», пише lutsk-future.com.ua.

Борис Смаль – директор департаменту економічної політики відразу ж повідомив, що саме зараз спостерігається складна ситуація з тарифами у Волинській області. Зокрема відомо, що вони постійно збільшуються. Тому, щоб зменшити витрати волинян на оплати комунальних послуг, зокрема водопостачання та опалення, пропонують запровадити двоставковий тариф. Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Що зміниться з запровадженням двоставкового тарифу?

Луцька рада стверджує, що запровадження двоставкового тарифу дозволить значно зменшити розмір поатежів під час опалювального сезону. Послуги можна буде оплачувати частинами у міжопалюваний період. Крім цього, таке рішення дозволить підприємству «Луцьктепло» отримувати кошти в неопалювальний сезон, які будуть використані у проведенні ремонтних праць для наступного опалювального періоду.

Варто зауважити, що ті, хто отримує субсидії, будуть мати їх і в майбутньому. Проте вартість послуг теплопостачання зросте на 2% через збільшення ціни на газ.

Усі тарифи буде встановлено з 1 лютого до 30 вересня поточного року.

Двоставковий тариф – фінансове розвантаження для лучан

Практика інших міст, де вже запроваджено двоставковий тариф, показує, що оплачувати послуги теплопостачання у міжсезонний період є значним фінансовим розвантаженням для жителів.

Мер Луцька Ігор Поліщук заявив, що чинний уряд наразі розділив усіх користувачів на дві категорії: ті, хто користується індивідуальним опаленням та купляє газ за зниженою вартістю, та ті, хто має централізоване опалення та оплачує його за вищою ціною.

Ігор Поліщук стверджує, що такий поділ є порушенням прав українців та створює проблеми і погіршення в діяльності теплокомуенерго. У найгірших випадках це може призвести до припинення діяльності таких підприємств.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.