П’ятниця, 21 Червня, 2024

У міськраді Луцька вирішили, як покращити ситуацію з громадським транспортом

У Луцьку за останні два місяці вийшли дванадцять додаткових транспортних засобів для перевезення жителів міста. Крім цього, додалися і два сучасних тролейбуси. Проте цього недостатньо, щоб забезпечити комфорт та зручний довіз пасажирів особливо в години пік. Нагадаємо, що постанова Кабінету Міністрів України передбачає перевезення пасажирів у громадському транспорті в обмеженій кількості (дозволено займати лише сидячі місця). Як результат: люди годинами можуть чекати на потрібний транспортний засіб, пише сайт lutsk-future.

Сьогодні, щоб вирішити цю проблему, новообраний очільник Луцька Ігор Поліщук зустрівся з Волинськими перевізниками. Мер міста зауважив, що станом на сьогодні виникла проблема серед жителів Луцька та мешканців населених пунктів, які приєднались до міста. Люди витрачаюсь безліч часу на очікування транспортного засобу, запізнюються на роботу, навчання тощо.

Щоб не наражати один одного на небезпеку, у зв’язку з пандемією коронавірусу, люди дотримуються постанови Кабінету Міністрів. Зараз зима, на зупинках холодно. Потрібно дбати про здоров’я людей. Це зауважив мер Луцька Ігор Поліщук.

Як вирішили змінити ситуацію?

Вчора Ігор Поліщук підписав лист до Прем’єр-Міністра України, у якому він пояснив чому цього не варто робити та попросив дозвіл на перевезення пасажирів у тій кількості, яка зазначена в кожному транспортному засобі (тобто не лише сидячі місця). Сьогодні повинна відбутися селекторна нарада всіх очільників міст України разом із Денисом Шмигалем, де буде порушена ця проблема. Це також спровоковано тим, що працівники патрульної поліції жорстко реагують на такі порушення громадян та штрафують перевізників.

Володимир Степанов – начальник управління транспорту та зв’язку міської ради вже звернувся до Волинських перевізників із проханням впускати максимальну кількість людей у громадський транспорт. Міська рада Луцька піде на зустріч та зробить усе можливе, щоб збільшити кількість транспорту для комфорту жителів міста.

Зауважимо, що перевізники погодились та намагатимуться дотриматись прохання міської ради. Вже з наступного тижня Луцьком їздитимуть ще три додаткових великих автобуси.

Нагадаємо, що сьогодні, 4 грудня, в Луцьку на вулиці Ковельській розпочали встановлення «розумної зупинки». Конструкція включатиме в себе табло з громадським транспортом, часом прибуття, а також дерев’яну лавку, панелі з USB роз’ємами, сонячні панелі та сучасні сміттєві урни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.