П’ятниця, 21 Червня, 2024

Паркування вулицями Луцька стане платним

Зараз активно розробляється проєкт «Мобільне паркування». За його допомогою водії зможуть оплачувати паркування зі свого мобільного телефону. Оплата здійснюватиметься смс-повідомленням. Далі на lutsk-future.

Більш того, відповідно до цього, в майбутньому ймовірно будуть запроваджені штрафи за паркування транспортних засобів біля прибудинкових територій. Це допоможе уникнути багатьох аварійних ситуацій, які часто спричиняються через неправильне паркування. Відповідно власники автомобілів будуть паркуватися згідно правил, щоб уникнути відповідальності.

«Мобільне паркування»: про проєкт

У зв’язку з тим, що в Луцьку зовсім склро буде посилена діяльність підприємства «Автопарксервіс», в місті необхідно організувати правильне паркування. У Луцьку паркування на багатьох вулицях стане платним. Зауважимо, що в багатьох як і українських, так і європейських містах така система вже давно запроваджена.

Саме тому зовсім скоро в Луцьку буде реалізовано проєкт «Мобільне паркування». За його допомогою водій зможе оплачувати місце на парковці ґаджетом. Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що таке рішення дозволить не лише впорядкувати ситуацію з паркуванням, але й поповнити міський бюджет.

Також буде запроваджено штрафу ваня за паркування на прибудинкових місцевостях. Як тільки проєкт буде реалізовано, в місті планується зміна інфраструктури, збільшення бюджету та порядок на вулицях. Це також дозволить водіям уникнути низки проблем, особливо тих, які часто виникають на прибудинкових територіях. Крім цього, оплата за допомогою телефону значно заощадить час власників автомобілів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.