Неділя, 16 Червня, 2024

Обрали переможця концепції реконструкції площі біля замку Любарта

Площа біля замку Любарта у Луцьку все ж виглядатиме по-новому, адже вчора обрали переможця конкурсу, повідомляє lutsk-future з посиланням на “Перший”.

Ще наприкінці вересня, а саме 23 числа, управління містобудування та архітектури Луцької міськради визначило переможницю конкурсу. Нею стала Мар’яна Миколаївна Лисак. За вдалу розробку концепції дівчина отримає 75 тисяч гривень.

Відтак, наступного року розпочнеться реконструкція: площі біля замку, частини Центрального ринку, частини парку ім. Лесі Українки, приватних забудов по вулиці Братковського, Кафедральної та Глушець.

У концепції зазначені зміни у вигляді створення спеціальних зон для ярмарків, готелю, ресторанного комплексу, зон для відпочинку, проведення фестивалів та різноманітних свят, відновлення “Містечка майстрів”.

Зокрема, Софія Гула, заступниця голови управління, розповіла про те, що на дахах споруд планують облаштовувати зелені зони з деревами та газоном. 

Також, пані Гула заявила, що переможний проєкт візьмуть за основу майбутньої реконструкції, а в ході робіт він може бути змінений.

Чиновниця наголосила, що лише стабільний стан в країні дозволить вчасно розпочати роботи.

Нагадаємо, сам конкурс проходив у декілька етапів: 

  • з 20 січня по 23 березня проводився перший етап;
  • з 21 квітня по 22 червня проводився другий етап;
  • громадські слухання, голосування та визначення переможця.

Учасниками розроблялися проєкти з урахуванням наступних пунктів: схеми руху автомобілів, велосипедні доріжки та зони для пішоходів, можливі маршрути для туристів, майбутні будівлі не повинні перевищувати одинадцятиметрову висоту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.