Неділя, 16 Червня, 2024

Луцькі чиновники звернулись до влади з вимогою збільшити кількість пасажирів в маршрутках

В Луцьку всіляко намагають поліпшити ситуацію з курсуванням громадського транспорту, пише сайт lutsk-future. Так, на автобусні та тролейбусні маршрути стараються випускати більше одиниць транспорту – за останні кілька місяців дванадцять додаткових транспортних засобів виїхали на вулиці нашого міста, щоб лучани мали змогу нормально пересуватися Луцьком.

Та збільшення одиниць транспорту не вирішує поки що всіх проблем. В міській раді Луцька переконані, що влада повинна дозволити перевозити в маршрутках та тролейбусах більше людей, аніж це дозволяють зробити облаштовані місця для сидіння.

Зараз же маємо ситуацію наступну: лучани змушені довго чекати на транспорт, який навіть не завжди зупиняється, коли в автобусах всі місця зайняті. Через це серед мешканців Луцька виникає напруга, люди нервуються і дедалі частіше скаржаться на недоцільність існування таких правил.

“Якщо я сяду на тролейбус, а там не буде вільного місця для сидіння – то що мені, виходити на наступній зупинці? Адже водії наголошують, що не можуть перевозити людей, які стоять в транспорті. Бояться штрафів, а люди що мають робити?”, – поскаржилася журналістам лучанка.

Так, сьогодні місцева влада вирішила піти назустріч лучанам і звернулася до перевізників з проханням випускати на маршрути максимальну кількість транспорту. Перевізники ж відповіли, що наступного тижня на маршрути виїдуть великі три автобуси, а щодо тролейбусів, то їх кількість збільшиться лише тоді, коли одужають від COVID-19 водії, які зараз перебувають на лікуванні.

Зауважимо, що питання дозволеної кількості пасажирів в громадському транспорті на час карантину вирішуватимуть по всій Україні одночасно на селекторній нараді з прем’єр-міністром, яка має відбутися сьогодні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.