Неділя, 16 Червня, 2024

Жителі луцького будинку скаржаться на затоплення двору після ремонту

Проблеми з дворами багатоповерхівок – одні з найчастіших у місті поряд із поганим станом доріг. Так, у Луцьку мешканці багатоповерхівки на вулиці Ківерцівській скаржаться на затоплений двір. На думку людей, це сталося через неналежне облаштування виїзду з двору, адже нещодавно ремонтували вулицю біля будинку. Далі на lutsk-future.

Про це інформує лучанин Андрій Кривоспицький на платформі «Відкрите місто».

Як повідомляє чоловік, на вулиці Ківерцівській ремонтували дорогу. Однак робітники не облаштували правильно виїзд із двору між будинками 28 та 30, таким чином там утворився різкий перепад покриття дороги.

За словами Андрія Кривоспицького, через таку недбалість після дощу уся вода стікає у двір, і на дорозі утворюється велика калюжа.

Через неї неможливо нормально вийти на вулицю Ківерцівську. Як додає лучанин, робітники ремонтної служи завезли щебінь, але так і не доробили виїзду з двору.

Лучанин Андрій Кривоспицький висловлює прохання, аби нарешті ремонтники розблокували виїзд та вирівняли або зменшили перепад між дорогою та в’їздом у двір. Якщо це неможливо, то він просить облаштувати нормальне водовідведення у дворі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.