Субота, 20 Липня, 2024

У Луцьку два десятки багатоповерхівок залишилися без гарячої води та опалення

У Луцьку двадцять п’ять багатоповерхівок залишилися без гарячої води та опалення. Жовтень видався досить прохолодним, а на носі – зима, тож питання опалення та гарячої води стало болючим для багатьох лучан. Далі на lutsk-future.

Така ситуація з багатоповерхівками сталася через аварії на зовнішній мережі. Про це заявив Антон Безносиков – речник держкомунпідприємства «Луцьктепло».

Сімсот сорок п’ять будинків уже мають ввімкнене опалення та гарячу воду в квартирах. Зате найбільш проблемними стали шість будинків на вулиці Даньшина та на вулиці Потебні, там відсутнє теплопостачання. Про це інформує Суспільне.

Двадцять четвертого жовтня виявили нове місце прориву труб: гнилі та поржавілі, вони не можуть справно слугувати. На понеділок, 26 жовтня, в Луцьку виявили десять таких проривів, чотири з них уже ремонтують.

За словами юриста Олега Стецюка, у таких випадках жителі будинків, які залишилися без теплопостачання, мають реагувати швидко. Потрібно зафіксувати документально відсутність опалення. Потім за допомогою цих доказів вимагати в «Луцьктепла» компенсації або перерахування платіжок за опалення.

Як повідомив речник підприємства, відремонтувати усі місця витоку тепла збираються до кінця тижня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.