П’ятниця, 21 Червня, 2024

Останній день роботи дитячої залізниці: що далі?

Декілька днів тому, дитяча залізниця міста Луцька офіційно перестала працювати. Більш ніж п’ять сотень дітей залишилися без улюбленого заняття, а працівники – без роботи. Як минув цей день та чи є майбутнє у залізниці, розповість lutsk-future з посиланням на UA: Суспільне.

У п’ятницю, 11 грудня, після 66 років роботи, завершила свою діяльність Луцька дитяча залізниця. Одне з найулюбленіших місць усіх містян було зачинено. Про це працівників попередили ще у вересні поточного року.

На жаль, на численні прохання міської влади, лучан, робітників та учнів, “Укрзалізниця” та Міністерство інфраструктури відреагували негативно й зберегти залізницю не вдалося.

За словами Володимира Рекса, начальника дитячої залізниці, приміщення станції “Росинка” та “Водограй” без опалення, гуртки розпустили, п’ятсот дітей не змогли закінчити навчання, декілька працівників перевели на інші посади в “Укрзалізниця”.

Проте, не дивлячись на те, що усі звернення до столичних чинушів не дали позитивного результату, лучани й міська влада не здаються та продовжують боротьбу за збереження залізниці.

Як стало відомо, у соціальній мережі The Facebook, один з колишніх учнів гуртка юних залізничників, влаштував флешмоб на підтримку Луцької дитячої залізниці. Влад Корецький навчався тут сім років. Тепер хлопець працює на улюбленій роботі та залучив колег до цього флешмобу. Сотні фото з хештегом “Врятуємо дитячу залізницю” розлетілися соціальними мережами. Хлопець закликає приєднуватися усіх, кому небайдужа доля ЛДЗ.

Влад розповів, як писали листи про збереження ЛДЗ до Володимира Зеленського, Владислава Криклія та Дениса Шмигаля. Як і місцевій владі, не всі надали офіційну відповідь. Ті, хто все ж відповів вказали, що це питання не в їхній компетенції, а виключно в “Укрзалізниці”.

Луцька міська рада з вересня веде перемовини з “Укрзалізницею” та іншими причетними, аби зберегти дитячу залізницю. 

Мер Ігор Поліщук заявив, що місто готове взяти ЛДЗ на баланс, проте “Укрзалізниця” відмовляє.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.