П’ятниця, 21 Червня, 2024

На Волині хочуть відкрити ще один пункт пропуску до Польщі

Наразі на Волині ведуться активні розмови про відкриття ще одного пункту пропуску між Україною та сусідньою Польщею. Ймовірний автоперехід називатиметься «Адамчуки-Збереже». Керівники Волинської, Львівської, Закарпатської областей, а також учасники Державної митної служби, Державної прикордонної служби, представники Офісу Президента, Офісу віце-президента та багато інших. Далі на lutsk-future.

З Луцька до розмови приєднався заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він наголошував на тому, що важливо зробити все можливе для того, щоб зменшити кількість черг на пунктах пропуску. Таке рішення значно полегшить становище тих громадян, які часто перетинають кордон.

Нагадуємо, що про цей пункт пропуску йшлося ще давніше. Він мав запрацювати ще влітку 2020-го в тестовому режимі. Пункт запустили тестово ще раніше, в 2019, і тоді лише впродовж трьох днів цей пункт перетинався близько 32 тисяч разів в обидві сторони, тому влада та місцеві чиновники сподіваються, що далі буде не гірше.

Новий пункт пропуску – це своєрідна «приманка» нових туристів з Польщі, про що неодноразово говорили чиновники. Справа в тому, що неподалік знаходиться озеро Світязь, довкола якого постійно розвивається інфраструктура. А нові туристичні можливості – це нові інвестиції в область.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.