Субота, 20 Липня, 2024

«Лише сидячі місця»: чи знімуть обмеження з кількості пасажирів у транспорті в Луцьку?

Карантинні правила, які частково послабили у Луцьку, часто непокоять та навіть дратують місцевих жителів. За час карантину найбільшою проблемою в місті є транспорт. Спочатку він взагалі не курсував, згодом їздив у звичному режимі, а тепер пересувається знову з обмеженнями, пише lutsk-future.

Які обмеження діють у громадському транспорті Луцька?

У громадський транспорт міста Луцька заборонено заходити без захисних масок чи респіраторів. Крім цього, в будь-якому транспорті не може перебувати людей більше, ніж є сидячих місць. Саме цей факт викликав неабияке обурення в місцевих жителів. Особливо зараз, з початком нового навчального року, кількість пасажирів у громадському транспорті міста зросла. Як результат: громадяни запізнюються на роботу, в університет чи в школу.

Саме тому лучанин Радім Романюк зареєстрував петицію, яка повинна вирішити цю проблему.

Чоловік звертається до представників влади міста Луцька та бізнесу у сфері транспортних перевезень, аби вони звернули увагу на цю проблему та вплинули на кількісну спроможність перевезення пасажирів громадським транспортом. Незважаючи на те, що в автобусі (наприклад, марки «Богдан») є двадцять шість сидячих місць, цього недостатньо для комфортного перевезення громадян. Люди чекають на зупинках, найчастіше автобуси навіть не зупиняються тоді, коли вже є максимальна кількість осіб у транспорті. Ця проблема набула загальноміського значення.

До прикладу, студентка Волинського вищого навчального закладу говорить:

«Аби не запізнюватися на пари, доводиться йти пішки. Хоч це і займає більше часу, але на транспорт вже і не надіюсь…».

Вирішуть цю проблему чи ні, залежить від того, чи петиція набере не менше трьохсот голосів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.