П’ятниця, 21 Червня, 2024

Лучанам на замітку: рух на проспекті Волі відновлено

Сьогодні, 18 жовтня, у Луцьку на проспекті Волі відновили рух транспорту. Тепер замість старого дорожнього покриття буде нова, рівна дорога з тимчасовою яскравою розміткою. Реконструкція проспекту Волі триватиме до кінця року, наразі прокладено нижній шар асфальтобетонного покриття, пише lutsk-future.com.ua.

Нагадаємо, ремонтні роботи на проспекті Волі розпочалися ще в травні поточного року та розраховані до 2024. Відповідно до цього, було розроблено нові схеми руху: об’їзд до центральної частини місця здійснювали вулицями Коперника та Глушець. Від сьогоднішнього дня головною вулицею міста Луцька може пересуватися як і приватний, так і громадський транспорт.

Минулого тижня було нанесено тимчасову дорожню розмітку, уже зроблено нові тротуари, у процесі – велодоріжки та паркомісця. Такі зміни значно підвищать рівень комфорту лучан.

Про відновлення руху проспектом Волі у Луцьку  розповів міський голова Ігор Поліщук ІА Волинські Новини.

За його словами, станом на 18 жовтня 2021 року вже завершено заміну всіх мереж, які було передбачено у проекті реконструкції. А це, зокрема: зливова каналізація, загальнофекальна каналізація, деякі ділянки водогону, переходи теплових мереж міста, підключено кабелі живлення, встановлено футляри під оптоволокно та проведено низку інших мереж. Окрім цього, вже зроблено нову надійну та міцну основу та вкладено нижній шар асфальту, на бордюрах – гранітний камінь. Також розпочинається активне облаштування місць для паркування, технічної смуги та велосипедних доріжок. За словами міського голови Ігоря Поліщука ці роботи триватимуть до кінця поточного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.