Неділя, 16 Червня, 2024

Вибираємо сервісний центр для ремонту авто

Будь-яка техніка має обмежений ресурс. Не оминуло це стороною легкові автомобілі. Згодом їм потрібна профілактика і ремонт. В процесі активного використання машини зношується мотор, електросистема, ходова частина і інші важливі агрегати. Якщо їх вчасно не привести в порядок – це може закінчитися дорожньо-транспортною пригодою. Але кому довірити автомобіль? Адже не у кожного автовласника є вільний час і навички для самостійного ремонту. У даній ситуації потрібно вибрати надійний сервісний центр.

Не поспішайте вирушати в автомайстерню, що пропонує низькі ціни. Зазвичай це гаражні фахівці, що не мають належного досвіду і обладнання для обслуговування конструктивно складних іномарок. З огляду на кількість СТО вибрати компанію стає складно. Все нагадує лотерею, коли власник транспортного засобу не знає з ким, зіткнеться.

Яким критеріям відповідає надійна СТО

Для якісного ремонту автомобіля важливо розбиратися з критеріями вибору сервісного центру. На них буде орієнтуватися автолюбитель щоб не розгубитися у величезній кількості пропозицій офіційних дилерів і невідомих майстрів.

Досвідчені водії рекомендують звертати увагу на наступні параметри:

 • рівень сервісу;
 • якість послуг;
 • професіоналізм співробітників;
 • гарантія на виконані роботи;
 • зручність розташування;
 • знижки, акції, бонуси;
 • індивідуальний підхід до клієнтів;
 • великий вибір послуг;
 • терміни виконання ремонту.

Грунтуючись на простих умовах набагато простіше вибрати сервісний центр для обслуговування авто. Завдяки цьому на ранньому етапі пошуків можна значно звузити коло потенційних претендентів.

Моменти заслуговує увагу при виборі

При безвідповідальному підході до вибору автосервісу з упором тільки на доступні ціни не варто розраховувати на високоякісний ремонт. Низькоякісні послуги обертаються витратами. А при правильному виборі автомайстерні можна розраховувати на безпечну експлуатацію машини.

Підбираючи сервісний центр, прислухайтеся до рекомендацій досвідчених водіїв:

 • Співпрацювати з автомайстернями спеціалізація яких – обслуговування конкретної марки машин. У них є обладнання і досвід ремонту певних автомобілів.
 • Вивчати доступну інформацію про роботу сервісного центру. Бажано почитати відгуки на форумах в мережі.
 • Звертати увагу на рівень сервісу, розцінки і професіоналізм автомеханіків.
 • Попередньо оглянути приміщення і ремонтну зону. Бруд, неохайні співробітники і старе обладнання не найкраща рекомендація для СТО.

Шукайте надійну СТО в Хмельницькому, перейдіть на AUTO.RIA №1 серед українських сайтів. Тут автолюбителі не тільки швидко знайдуть надійний сервісний центр, а й зможуть купити або продати автомобіль. З огляду на величезну базу транспорту сайту, тут кожен день відбувається 1400 угод.

Дилерські компанії

Офіційні сервісні центри займаються обслуговуванням конкретної машини певного виробника. У них є все необхідне обладнання і доступ до оригінальних комплектуючих. Такі автомайстерні мають сертифікат відповідності і можуть обслуговувати транспорт, що знаходиться на заводській гарантії.

Такий варіант якісний і безпечний для автомобіля. Єдиний недолік – це вартість. Вона найбільша на ринку обслуговування легкового транспорту.

Стандартні станції техобслуговування

Це невеликі приватні підприємства, що спеціалізуються на обслуговуванны легкових машин. Вони пропонують широкий спектр послуг, не зациклюючись на конкретній марці автомобілів.

Майстри готові взятися практично за будь-який ремонт. Такі компанії становлять найбільшу конкуренцію гаражним майстрам і дилерським представникам. Тут надається гарантія на проведений ремонт і встановлені запасні частини. При цьому ціни на послуги доступні для більшості автолюбителів.

Гаражні автомайстерні

Такі автомайстерні відкривають прості водії, що трохи розбираються в пристрої транспорту. Розташовуються в гаражних кооперативах. Тут не варто сподіватися на високий рівень обслуговування. Клієнтура – це власники старих вітчизняних машин.

Ніякої мови про гарантійне обслуговування в таких сервісних центрах не йде. Діагностику проводять на око грунтуючись на особистому досвіді. Штат складається з одного максимум трьох осіб. Часто підприємці не реєструють діяльність в податкових органах. Єдина перевага – вигідна вартість послуг.

Підводимо підсумки

Відповідально підходячи до вибору станції техобслуговування можна розраховувати на безпечну і комфортну експлуатацію машини. Вибравши сервісний центр можна сміливо переходити в категорію постійних клієнтів. Головне, щоб автомобіліста влаштовувала якість ремонту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.