П’ятниця, 21 Червня, 2024

У селі під Луцьком просять пустити маршрутку

Під час коронавірусного карантину ситуація з міськими та приміськими маршрутками ускладнилася. Так, згідно із обмеженнями, у маршрутку можуть заходити лише стільки пасажирів, скільки можуть сидіти. Через це волиняни часто скаржаться на те, що не встигають на роботу. Траплялися ситуації, коли пасажирів заходило більше, ніж це дозволено, і в результаті водій та перевізник мали платити штрафи, пише “lutsk-future.com.ua“.

Так, жителі Підгайцівської ОТГ хочуть мати маршрутку, яка б їхала з їхнього села в Луцьк. З таким проханням представники громади зверталися до влади. Зараз над тим, як розв’язати цю проблему, міркує сільська рада, інформують у соцмережі. 

Як зазначають у мережі, для того, аби створити маршрут в області, треба провести конкурс та підписати угоду з перевізником. Це повноваження Волинської обласної державної адміністрації. Будь-яка сільрада не може такого зробити, тож місцеве самоврядування не має повноважень для таких дій.

Однак сільський голова Підгайців уже добре знає цю проблему, адже мешканці громади постійно просили ще один маршрут. Раніше Підгайцівська сільська рада зверталася до Волинської ОДА з цього приводу, однак результату немає досі.

Так, у Підгайцях хочуть запустити свій маршрут. Зараз розробляють логістику та технічні засоби, однак у сільській раді додають, що на це треба чимало часу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.