П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Луцьку курсуватимуть два нові тролейбуси

Компанія «Богдан Моторс» вже надала обласному центрі Волині місту Луцьку два новеньких тролейбуси. Декілька тижнів тому вони вже курсували містом, але це були лише випробування. З завтрашнього дня, 22 жовтня, два «Богдани» розпочнуть пасажирські перевезення по Луцьку, пише lutsk-future.

Сьогодні, 21 жовтня, вже відбулася передача двох транспортних засобів. У цьому брали участь представники міської влади Луцька та керівники заводу «Богдан Моторс».

Нагадаємо, що міська рада Луцька ще в квітні поточного року підписала відповідний контракт, відповідно до якого до міста мали б надійти 29 нових тролейбусів з ДП «Автоскладальний завод завод № 1 АТ «АК «Богдан Моторс». Лише завтра лучани матимуть можливість не лише побачити, але й їздити в нових тролейбусах.

Яка особливість нового транспорту Луцька?

Нові тролейбуси відрізняються від інших тим, що є дуже тихими, економічно вигідними (адже споживають у два рази менше електроенергії), а головне – екологічними, тобто вони не будуть шкодити навколишньому середовищу. Крім цього, вони обладнані кондиціонерами, USB-зарядками, м’яким салоном та є повністю доступними для людей із різними формами інвалідності.

Григорій Пустовіт – виконувач повноважень міського голови Луцька назвав цю подію історичною, адже нарешті місто отримало два новеньких тролейбуси, якими вже хизуватиметься з завтрашнього дня.

Пустовіт не лише привітав усіх із подією, але висловив палку промову про те, як довго влада готувалась до цього: «Місто налаштоване, щоб ця співпраця продовжилася і після завершення угоди про отримання нових тролейбусів. Адже потрібно повністю забезпечити місто новим електротранспортом. Ми переконані, що кращих тролейбусів, ніж «Богдан», для нашого міста бути не може».

У свою чергу Дмитро Писаний – керівник ДП «Автоскладальний завод № 1 АТ «АК «Богдан Моторс» сказав, що заводу надзвичайно приємно працювати, щоб покращити умови пасажирських перевезень жителів Луцька.

«Ці два новенькі тролейбуси – це лише перша партія. Однак ми встигли їх зробити, випереджаючи терміни контракту. Ми прагнемо якнайшвидше випустити нові тролейбуси на вулиці міста, адже працюємо для лучан. Сподіваюся, що вони їх оцінять, адже ми старалися виробляти їх якісно», – наголосив Дмитро Писаний.

Згодом Григорій Пустовіт та Дмитро Писаний підписали всі потрібні документи, оглянули тролейбуси з середини. Тож тепер місто готове отримати нові транспортні засоби.

Оцінив нові тролейбуси і радник місткого голови Луцька Ігор Поліщук. Він зауважив, що ці двоє значно якісніші за ті, які випускалися підприємством раніше.

«Ці тролейбуси модернізовані, зокрема на них німецька ходова, тут асинхронний двигун, який на 30% витрачає менше електроенергії. На тролейбуси встановили двигуни прибалтійського виробництва. Салон є доволі комфортним та якісним, також встановлено відеоспостереження. Відзначу, що тролейбус доступний для людей з інвалідністю. Щиро сподіваюся, що лучанам сподобається їздити новими тролейбусами», – розповів Ігор Поліщук.

Проте на тому постачання нових транспортних засобів у місті не зупиниться. Ігор Поліщук повідомив, що відповідно до попередніх домовленостей, до серпня 2021 року місто отримає ще двадцять сім нових тролейбусів.

До того ж, зараз Луцьк подав заявку на нову міжнародну програму фінансування, яка передбачає отримання коштів на придбання 30 тролейбусів, 6 з яких матимуть автономний хід.

Володимир Пуц – керівник підприємства електротранспорту міста Луцька окремо наголосив на високій якості тролейбусів. Він наголосив, що вони мають два роки гарантії.

За яким маршрутом курсуватимуть тролейбуси?

Володимир Пуц повідомив лучанам, що два нові тролейбуси вже від завтра будуть курсувати за маршрутом №15. Але в майбутньому вони з’являться і на інших маршрутах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.