П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Горохові обвалилася стіна інтернату

У Горохові уночі, двадцять п’ятого листопада, стався обвал у одному з корпусів психоневрологічного інтернату, пише “lutsk-future.com.ua“.

На місце події приїжджав очільник Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, аби оцінити масштаби обвалу, повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Обвал стався у прибудованій частині одного з корпусів, однак основна будівля інтернату не постраждала під час обвалу. Персонал та пацієнти також не постраждали.

Психоневрологічний інтернат у Горохові – це стаціонарний інтернатний заклад, де тимчасово або постійно проживають чоловіки, які мають стійкі інтелектуальні або психічні порушення. Такі люди вимагають постійної сторонньої допомоги, обслуговування в побуті, допомоги медперсоналу та реабілітації. Нині в інтернаті перебуває сто п’ятнадцять чоловіків, з яких двоє – військові, що проходили службу у зоні ООС.

Як стало відомо, добудована частина корпусу, де стався обвал, була збудована у дев’яносто дев’ятому році, а десять років по тому уже була в аварійному стані. З бюджету Волинської області виділили гроші на її ремонт, і підрядник незадовго до обвалу розпочав роботи. Як попередньо визначають, фундамент добудови пошкодила вода, також були допущені порушення ще тоді, коли її будували. Усе це і стало причиною обвалу корпусу.

Як зазначив Юрій Погуляйко після інспекції, дуже важливо якомога швидше прибрати наслідки обвалу і відновити корпус, адже подібних закладів на Волині є тільки шість, і усі вони наповнені пацієнтами. Очільник області додав, що доручив відповідальним службам розібратися з наслідками обвалу, аби підрядник міг якомога швидше почати ремонтні роботи. Юрій Погуляйко зазначив, що бажаним терміном відновлення корпусу є закінчення поточного року. Аби це здійснити, необхідно розбирати добудову, яка обвалилася, і звести нову будівлю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.