П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як у Луцьку боротимуться з жебраками на автостанції?

Останнім часом лучани все більше скаржаться на жебраків, які на місцевій автостанції №1 масово випрошують гроші та навіть ошукують мешканців. Відразу після отриманих скарг Луцька міська рада прийняла рішення закликати патрульну поліцію та муніципальну варту навести порядок на автостанції, щоб місто не втрачало туристичної привабливості. Також наведений лад на автостанції дозволить відвідувачам та жителям обласного центру відчувати себе в безпеці, пише lutsk-future.com.ua.

За словами начальника відділу муніципальної варти, з 3 лютого поточного року муніципали розпочали регулярне патрулювання на автостанції №1 у Луцьку. Із першого дня було зафіксовано немало випадків жебракування особливо серед неповнолітніх ромської національності.

Ситуацію з жебраками значно погіршує неодноразові випадки крадіжок та навіть бійок. За словами представника муніципальної варти, роми регулярно спричиняють правопорушення на автостанції, проте залишаються непокараними.

Які міри прийнято? 

Для того, щоб покращити ситуацію, муніципальна варта патрулюватиме автостанцію кожного дня з 9 до 18 години. Від результатів такого патрулювання залежатиме їх робота подальше. 

Наразі із ромами, які масово жебракують на автостанції, проводять роз‘яснювальні бесіди та спостерігають за їх поведінкою, щоб надалі вони не вчиняли жодних протиправних дій. У випадку правопорушень, усіх їх зафіксовуватимуть і в подальшому передаватимуть у поліцію. 

Як повідомив Роман Кулик, кримінальним правопорушенням вважається використання малолітніх дітей у жебрацтві.

У випадку погіршення ситуації з жебраками та ромами на автостанції №1 у Луцьку міська рада прийматиме серйозніші міри. У будь-якому випадку всі зусилля зараз направлені на те, щоб викорінити жебракування на автостанції, щоб місцеві жителі почувалися в безпеці, а Луцьк не втрачав своєї туристичної привабливості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.