Субота, 20 Липня, 2024

На вулицях Луцька встановлять камери спостереження

У Луцьку продовжують встановлювати нові камери спостереження, аби місто стало безпечнішим. Для цього монтують цілі системи камер спостереження. Так, найближчим часом планують їх встановлення у центральній частині міста та на деяких перехрестях. Далі на lutsk-future.

Про такі заходи, які підвищать безпеку в місті, повідомили представники муніципальної варти Луцькради. Вони зазначили місця, у яких і відбудеться встановлення камер.

Так, на проспекті Волі, вулиці Винниченка, вулиці Словацького та вулиці Лесі Українки з’являться камери відеоспостереження. Також до цього переліку додають і Театральний майдан.

Також спостереження облаштують у місцях, де перетинаються вулиця Набережна та Ковельська, Ковельська та Шевченка, проспект Перемоги та вулиця Клима Савура, проспект Перемоги та вулиця Грибоєдова, проспект Волі та вулиця Паркова, проспект Волі і вулиця Шопена, вулиця Рівненська та проспект Відродження.

За словами працівників муніципальної варти, камери можуть зближувати зображення у п’ятдесят разів. Це допоможе спостерігати за надзвичайними подіями у місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.