П’ятниця, 21 Червня, 2024

На ремонт аудиторій в ЛНТУ витратять 1,3 мільйона

У Луцькому національному технічному університеті здійснять ремонт аудиторій в головному корпусі та санвузлах в корпусі В. Ремонт хочуть закінчити до кінця цього року. Далі на lutsk-future.

Для того, аби знайти підрядника, оголосили відкриті торги. Пропозиції по тендеру будуть приймати до тринадцятого листопада.

За попередніми підрахунками, ремонт у ЛНТУ обійдеться у мільйон двісті дев’яносто вісім тисяч гривень.

Так, у головному корпусі університету будуть ремонтувати аудиторію № 22а, № 27 і № 28. Цей корпус розміщений на вулиці Львівській, 75. Також ремонтуватимуть санвузли, які знаходяться в корпусі В на вулиці Львівській, 75в.

Під час ремонту мають замінити двері та вікна в аудиторіях, поґрунтувати та пофарбувати стелю та стіни, вмонтувати плінтуси, замінити освітлювальні щитки, розетки, вимикачі, змонтувати нові світлодіодні світильники, прокласти повітроводи, облаштувати натяжні стелі, пошпаклювати стіни, облицювати поверхню плиткою та інші подібні речі.

Тим часом у санвузлах мають замінити двері і вікна, облаштувати натяжну стелю, нове покриття підлоги з плитки, прокласти електропроводку, монтувати світильники, вимикачі та розетки, встановити сушарки для рук, поштукатурити стіни, облицювати їх плиткою, замінити раковини, унітази, встановити індивідуальні водні нагрівачі тощо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.